Sevgili oyuncularımız forumumuza üye olurken sorun yaşamamak istiyorsanız lütfen mynet e-mail kullanınız hotmail'e onaylama mesajı geç gelmektedir. 24 saat içinde onaylanmayan hesaplar otomatik onaylanıcaktır.

Mynet Mail'e üye olmak için tıkla
[/center]
Sevgili oyuncularımız forumumuza üye olurken sorun yaşamamak istiyorsanız lütfen mynet e-mail kullanınız hotmail'e onaylama mesajı geç gelmektedir. 24 saat içinde onaylanmayan hesaplar otomatik onaylanıcaktır.

Mynet Mail'e üye olmak için tıkla
[/center]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapPanelClan SıralamasıKullanıcı Sıralaması

Lütfen Bakın

2 posters
YazarMesaj
TheZohan
CombatKO

TheZohan

National Point: : 4727010
Forum Paunı : 50

Lütfen Bakın Empty
MesajKonu: Lütfen Bakın   Lütfen Bakın Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 4:22 pm

S.a Beyler Adminlere ve Gmlere s.a desem bile bi cevap alamiyorum. bunun sebebi nedir acaba ? aciklarsaniz mutlu olurum
GmHuMaN
CombatKO

CombatKO
GmHuMaN

National Point: : 4732039

Lütfen Bakın Empty
MesajKonu: Geri: Lütfen Bakın   Lütfen Bakın Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 9:27 pm

BEN CEVAPLARIM: (YA ÇOK YOĞUNDUR YADA AFK OLABİLİR...)

UNUTMAKİ GM LERDE İNSAN.GM ONLİNE OLDUĞU ZAMAN EN AZ DİYORUM 10 YADA 15 PM ATILIYOR AYNI ANDA.

SORUSUNA YANIT VERİYORUM OKUYAMADIM CZ DEYİM, SORUSUNA YANIT VERİYORUM OKUYAMADIM YANINA ÇEK, SVAŞ AÇ, BOOS AT, NP EVENT YAP, BEN KROWAZ GÖREMİYORUM NEDEN.?, BENİM KISA PELERİN NEDEN.?, BEN BİFORST YARATIKLARINI GÖREMİYORUM NEDEN.? BEN OYUNA GİRDİĞİMDE GATELER GÖZÜKMÜYR NEDEN.? KROWAZ NERDE, ŞHELL LER NERDEN ÇIKIYOR.? EXP NERDE KASACAĞIM.?, PARA NERDE KASACAĞIM.?

DAHA SAYAYAMADIĞIM NELER NELER BU İŞİ KOLAYMI SANIYORSUNUZ.?

SİZDEN RİCAM BİZİDE ANLAYIŞLA KARŞILAYIN SİZ BANA NEKADAR YARDIMCI OLURSANIZ BEN SİZE X2 YARDIMCI OLURUM.

SAYGILARIMLA...

En son GmHuMaN tarafından Çarş. Mayıs 11, 2011 9:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TheZohan
CombatKO

TheZohan

National Point: : 4727010

Lütfen Bakın Empty
MesajKonu: Geri: Lütfen Bakın   Lütfen Bakın Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 12:46 pm

Tesekkurler

Lütfen Bakın
1 sayfadaki 1 sayfası